Wyniki Rekrutacji miejskiej na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy Państwu Listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 do Przedszkola Niepublicznego Poziomka w Białymstoku.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2020-04-28 godz. 15:00.

Od dnia 23.04.2020 r. do 28.04.2020 r. Sekretariat Przedszkola Niepublicznego Poziomka w Białymstoku pracuje od godz. 7.30-15.00.

Zgodnie z zasadami rekrutacji dostępnymi na stronie Wschodzący Białystok pod adresem  https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/ Rodzice będą mogli skorzystać z dwóch sposobów potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki:

  1. Wysłać wypełniony i podpisany skan oświadczenia potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki drogą mailową na adres placówki tj: biuro@poziomkabialystok.pl
  2. Dostarczyć wypełnione i podpisane oświadczenie potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w wersji papierowej do placówki.

Przy wejściu do przedszkola – w wiatrołapie została ustawiona skrzynka, do której Rodzice będą mogli wrzucać wypełnione i podpisane oświadczenie potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w zamkniętej kopercie. Potwierdzenie złożenie dokumentów w przedszkolu (skrzynce) Rodzice otrzymają na e-maila. Obok nich będą też leżały druki do wypełnienia.

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

Wzór oświadczenia potwierdzającego wolę uczęszczania do przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Na wszelkie Państwa pytania odpowiemy pod nr 78 68 98 777.