Nasza kadra

Dyrekcja

Wicedyrektor Przedszkola – Elżbieta Rudczuk

Jej motto to: “Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”   Robert Fulghum

Jest ciepła, otwarta i optymistyczna. W każdym działaniu przede wszystkim widzi dobro dziecka.

Od 22 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Przez cztery lata pełniła funkcję wicedyrektora przedszkola. Od 2017 roku pracuje jako wicedyrektor przedszkola Poziomka.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku nauczanie początkowe Uniwersytetu Warszawskiego oraz kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i pracy z małym dzieckiem.

Prywatnie jest mamą cudownych bliźniąt. W wolnym czasie jeździ rowerem i śpiewa.

Nauczyciele

nauczyciel

Pani Karolina – Wychowawca grupy 1 – Pszczółki

Pani Karolina od rana uśmiechnięta, dla dzieci do zabawy i nauki to dobra zachęta. Obrazki, pokazy, zabawy, zdjęcia i angielskie słówka, to jest wspólna dzieci codzienna wędrówka. Ciekawie prowadzi zajęcia o zwierzętach, z plastyki czy matematyki, by wszystkiego nauczyć nasze małe smyki . Każdy przedszkolak wie, że do Pani Karoliny zawsze może przyjść i przytulić się.

Pani Asia – Wychowawca grupy 2 – Motylki.

Pani Asia roześmiana do przedszkola przychodzi z rana. Pląsy, tańce, wesoła muzyka, u niej energia nigdy nie znika. Z nią przedszkolaki radośnie podskakują i nigdy czasu na nudę nie marnują. W krainę bajek dzieci zabiera, wierszykami i rymowankami dzieci rozwesela. Ona dobrze o tym wie, że dzieci przez zabawę najlepiej uczą się.

Pani Dominika – Wychowawca grupy 3 – Zajączki

Każdy kto Panią Dominikę zna, wie że ogromne serce do przedszkolaków ma. Z uśmiechem od rana łamigłówki i zagadki dla dzieci układa. Nie są jej obce zajęcia plastyczne, na których sprawdza dzieci zdolności artystyczne. Skoki, tańce, pląsy i inne muzyczne zabawy, spowodują, że zniknął u rodziców wszelkie obawy, aby zostawić w przedszkolu ich największe skarby.

Pani Asia – nauczyciel wspomagający

Od najmłodszych lat jest związana z muzyką. W pracy jest kreatywna, pełna energii, otwarta i uśmiechnięta. Jak sama mówi „Każde dziecko nosi w sobie muzykę spontaniczną, ma potrzebę zabawy, śpiewu, gry, tańca i tworzenia własnych śpiewanek”.

Pani Magda – nauczyciel wspomagający

Pani Madzia rozśpiewana, bawi się z dziećmi od samego rana. Opowiastek zna bez liku jeszcze więcej niż w tomiku. Czyta codziennie różne książeczki i opowiada piękne bajeczki. Każdy przedszkolak dobrze wie, że Pani Magda wiele nauczyć go chce. Lubi dzieci zaskakiwać, całą wiedzę przekazywać. Taniec, śpiew, matematyka, ale także i plastyka to zajęcia dzieciom znane i oczywiście bardzo lubiane.
nauczyciel

Pani Dominika – nauczyciel wspomagający

Sympatyczna i wesoła do zabawy wciąż gotowa. Z nią to nudy nikt nie zazna.. bo pomysłów pełna masa. Każdy pomysł oryginalny, jednym słowem: niebanalny!. Coś z niczego wyczaruje – na zajęciach plastycznych jak ryba w wodzie się czuje. A swym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła i do wspólnych pląsów każdego malucha wesoło woła. Jestem nauczycielem – koloruję świat! 🙂

Nauczyciele zajęć dodatkowych, administracja i obsługa

Pani Asia – język angielski, język hiszpański

Pan Damian – robotyka i programowanie

Ks. Paweł – religia katolicka

Pani Basia – religia prawosławna

Pani Magda – neurologopeda

Pani Magda – sekretariat

Pani Ania – pomoc nauczyciela

Pani Małgosia – pomoc nauczyciela