Nasza kadra

Dyrekcja

Dyrektor Przedszkoli – Elżbieta Rudczuk

Jej motto to: “Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”   Robert Fulghum

Jest ciepła, otwarta i optymistyczna. W każdym działaniu przede wszystkim widzi dobro dziecka.

Od 22 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Przez cztery lata pełniła funkcję wicedyrektora przedszkola. Od 2017 roku pracuje jako wicedyrektor przedszkola Poziomka.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku nauczanie początkowe Uniwersytetu Warszawskiego oraz kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i pracy z małym dzieckiem.

Prywatnie jest mamą cudownych bliźniąt. W wolnym czasie jeździ rowerem i śpiewa.

Nauczyciele

Dominika Chyża – Wychowawca grupy Truskawki

Każdy kto Panią Dominikę zna, wie że ogromne serce do przedszkolaków ma. Z uśmiechem od rana łamigłówki i zagadki dla dzieci układa. Nie są jej obce zajęcia plastyczne, na których sprawdza dzieci zdolności artystyczne. Skoki, tańce, pląsy i inne muzyczne zabawy, spowodują, że zniknął u rodziców wszelkie obawy, aby zostawić w przedszkolu ich największe skarby.

Izabela Jóźwiak – wychowawca grupy Ananaski

Pani Iza jest kochana, dobra miła – tak jak Mama, jak kolega jest życzliwa i jak sędzia sprawiedliwa. Często się uśmiecha rzadko nas gani, nie grozi z nią nam nuda, jak trzeba to uda nawet wielkoluda. Każdy zuch to wie, że Pani Iza z chęcią przytuli się. A przy okazji zrobi foteczkę, by dzieci miały śliczną pamiąteczkę

nauczyciel

Dominika Naumczuk – Wychowawca grupy Wisienki

Sympatyczna i wesoła do zabawy wciąż gotowa. Z nią to nudy nikt nie zazna.. bo pomysłów pełna masa. Każdy pomysł oryginalny, jednym słowem: niebanalny!. Coś z niczego wyczaruje – na zajęciach plastycznych jak ryba w wodzie się czuje. A swym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła i do wspólnych pląsów każdego malucha wesoło woła. Jestem nauczycielem – koloruję świat! 🙂

Magdalena Łupacka – Wychowawca grupy Ananaski

Pani Magda z uśmiechem na twarzy od rana na przyjście dzieci jest przygotowana, ciekawe zabawy i zajęcia przedszkolakom proponuje. Swą pomoc i troskę wszystkim oferuje,  kiedy trzeba łzy otrze, mocno przytuli, mile słowo powie,niech się każdy teraz o tym dowie. Bajki ciekawe dzieciom opowiada, rysuje, tańczy, śpiewa, rożne historie przedstawia. Zabawy z nią doskonale potwierdzają to buźki roześmiane.

Dorota Kalinowska – nauczyciel wspomagający

nauczyciel

Karolina Ciereszko – nauczyciel

Pani Karolina od rana uśmiechnięta, dla dzieci do zabawy i nauki to dobra zachęta. Obrazki, pokazy, zabawy, zdjęcia i angielskie słówka, to jest wspólna dzieci codzienna wędrówka. Ciekawie prowadzi zajęcia o zwierzętach, z plastyki czy matematyki, by wszystkiego nauczyć nasze małe smyki . Każdy przedszkolak wie, że do Pani Karoliny zawsze może przyjść i przytulić się.

Justyna Potocka- Wychowawca grupy Borówki

Uśmiech na twarzy ma pani Justyna, gdy z przedszkolakami dzień rozpoczyna.
Dzieci pocieszy, przytuli, zachęci, gdy czasem im łezka w oku się zakręci.
Bajkę przeczyta, zaśpiewa piosenkę. Uczyć się przez zabawę pomaga codziennie o wielkim świecie, który jest dokoła i nasze maluchy do przygody woła.

Joanna Mokrzewska – Wychowawca grupy Limonki.

Pani Asia roześmiana do przedszkola przychodzi z rana. Pląsy, tańce, wesoła muzyka, u niej energia nigdy nie znika. Z nią przedszkolaki radośnie podskakują i nigdy czasu na nudę nie marnują. W krainę bajek dzieci zabiera, wierszykami i rymowankami dzieci rozwesela. Ona dobrze o tym wie, że dzieci przez zabawę najlepiej uczą się.

Daria Dembek – nauczyciel wspomagający

Pani Daria daje słowo jest osobą pomysłową. Klei, rzeźbi i maluje. Plecie, lepi i rysuje. Sto pomysłów w głowie ma, to jest właśnie pani ta. Kreatywna, miła i zabawna, a do tego też zaradna. Każdy dobrze ją tu zna, moc uśmiechów dla nas ma.

Izabela Kiersnowska – nauczyciel wspomagający

Kiedy dziecko w złym humorze, Pani Iza chętnie pomoże, trochę pogłaszcze, trochę pożartuje, jak guz na czółko się wkradnie to też ucałuje.Najlepsze zabawy to te spontaniczne, bo z dziećmi zawsze są chwile magiczne.  I choć czasem zapomni kołonotatnika  to uśmiech z jej twarzy nigdy nie znika.

Magdalena Sokołowska – wychowawca grupy Mandarynki

Kto Panią Magdalenę zna ten wie, że serce ogromne dla maluszków ma. Wita uśmiechem z samego rana , z nią żadna nuda nie jest nam znana. W płaczu przytuli, do snu utuli. Z dziećmi się bawi, tańczy i śpiewa. Do samodzielności każdego zagrzewa. Każdy dzieciaczek o tym wie, że z Panią Madzią super jest dzień !

Natalia Sakowicz – opiekunka dziecięca

Pogoda ducha, uśmiechnięta mina -Tak Pani Natalka dzień pracy zaczyna.
Przytuli, pobawi, bajeczki snuje,Dzięki temu każdy Maluch jak w domu się czuje.Zatańczyć? Zaśpiewać? Nie ma sprawy! Przecież nie tylko dla dzieci są takie zabawy. A gdy smutek na dziecięcej buzi zagości. W mig go przegoni- bo serce ma pełne radości.

Nauczyciele zajęć dodatkowych, administracja i obsługa

Pani Asia – język angielski, język hiszpański

Pan Damian – robotyka i programowanie

Ks. Paweł – religia katolicka

Pani Basia – religia prawosławna

Pani Magda – neurologopeda

Pani Magda – sekretariat

Pani Ania – pomoc nauczyciela

Pani Małgosia – pomoc nauczyciela