Nasza kadra

Dyrekcja

Dyrektor Żłobka – Joanna Misiuk

Motto życiowe Pani Dyrektor brzmi:

„Kreatywność jest zaraźliwa, zarażaj nią” (A. Einstein)

Jej pasja tworzenia warunków do fascynującej edukacji dla dzieci, zachęca do działania wszystkich ludzi, których wokół siebie skupia. W swojej pracy zawodowej zorganizowała wiele ciekawych i nowoczesnych przedsięwzięć dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Realizując projekty zapewnia bogate i innowacyjne zaplecze edukacyjne. Do współpracy zawsze  zaprasza nauczycieli, którzy lubią swoją pracę, dbają o bezpieczeństwo dzieci, mają wszechstronne doświadczenie i są zaangażowani w rozwój swoich wychowanków, a efekty ich pracy są widoczne.

Doświadczenie i wykształcenie:

20 lat pracuje w oświacie, od 2007 r. pozyskuje środki finansowe i wdraża edukacyjne projekty unijne. Od ponad 6 lat pełni funkcje kierowniczą, jest pierwszym dyrektorem Przedszkola Poziomka. Działa w organizacjach pozarządowych wspierając bezpośrednio rozwój dzieci. Uruchomiła 4 placówki niepubliczne na różnym poziomie edukacyjnym.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzania Politechniki Białostockiej, zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole Administracji Publicznej. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, brała udział w licznych szkoleniach w zakresie realizowanych przez siebie działań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Prywatnie jest mamą 2 wspaniałych dzieci. Lubi spędzać czas z rodziną na łonie natury, a w wolnych chwilach poświęca się fotografii.

Pani Dyrektor tworzy wspaniałe warunki do zabawy, nauki i rozwoju naszych przedszkolaków.

Dyrektor Przedszkoli – Elżbieta Rudczuk

Jej motto to: „Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”   Robert Fulghum

Jest ciepła, otwarta i optymistyczna. W każdym działaniu przede wszystkim widzi dobro dziecka.

Od 22 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Przez cztery lata pełniła funkcję wicedyrektora przedszkola. Od 2017 roku pracuje jako wicedyrektor przedszkola Poziomka.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku nauczanie początkowe Uniwersytetu Warszawskiego oraz kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i pracy z małym dzieckiem.

Prywatnie jest mamą cudownych bliźniąt. W wolnym czasie jeździ rowerem i śpiewa.

Nauczyciele

Dominika Chyża – Wychowawca grupy Truskawki

Każdy kto Panią Dominikę zna, wie że ogromne serce do przedszkolaków ma. Z uśmiechem od rana łamigłówki i zagadki dla dzieci układa. Nie są jej obce zajęcia plastyczne, na których sprawdza dzieci zdolności artystyczne. Skoki, tańce, pląsy i inne muzyczne zabawy, spowodują, że zniknął u rodziców wszelkie obawy, aby zostawić w przedszkolu ich największe skarby.

Karolina Ciereszko – wychowawca grupy Ananaski

Pani Karolina od rana uśmiechnięta, dla dzieci do zabawy i nauki to dobra zachęta. Obrazki, pokazy, zabawy, zdjęcia i angielskie słówka, to jest wspólna dzieci codzienna wędrówka. Ciekawie prowadzi zajęcia o zwierzętach, z plastyki czy matematyki, by wszystkiego nauczyć nasze małe smyki . Każdy przedszkolak wie, że do Pani Karoliny zawsze może przyjść i przytulić się.

Dominika Naumczuk – Wychowawca grupy Wisienki

Sympatyczna i wesoła do zabawy wciąż gotowa. Z nią to nudy nikt nie zazna.. bo pomysłów pełna masa. Każdy pomysł oryginalny, jednym słowem: niebanalny!. Coś z niczego wyczaruje – na zajęciach plastycznych jak ryba w wodzie się czuje. A swym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła i do wspólnych pląsów każdego malucha wesoło woła. Jestem nauczycielem – koloruję świat! 🙂

Magdalena Łupacka – nauczyciel wspomagający

Pani Magda z uśmiechem na twarzy od rana na przyjście dzieci jest przygotowana, ciekawe zabawy i zajęcia przedszkolakom proponuje. Swą pomoc i troskę wszystkim oferuje,  kiedy trzeba łzy otrze, mocno przytuli, mile słowo powie,niech się każdy teraz o tym dowie. Bajki ciekawe dzieciom opowiada, rysuje, tańczy, śpiewa, rożne historie przedstawia. Zabawy z nią doskonale potwierdzają to buźki roześmiane.

Dorota Kalinowska – nauczyciel wspomagający

Od poniedziałku do piątku pełna pomysłów głowa, zawsze do pomocy przedszkolakom gotowa. Boląca główka, problem z zadaniem, w zabawie kłopoty? Po pomoc się udaj do Pani Doroty. Przytuli, pomoże, pożartuje, rozśmieszy, a wszystko dla dobra i bezpieczeństwa dzieci. Ciekawostki ze świata i z dnia codziennego w mig Ci wyjaśni oraz przeniesie Cię w świat kolorowych baśni. Zajęcia sportowe z nią to łatwa robota- taka jest właśnie Pani Dorota 🙂

Joanna Mokrzewska – Wychowawca grupy Limonki.

Pani Asia roześmiana do przedszkola przychodzi z rana. Pląsy, tańce, wesoła muzyka, u niej energia nigdy nie znika. Z nią przedszkolaki radośnie podskakują i nigdy czasu na nudę nie marnują. W krainę bajek dzieci zabiera, wierszykami i rymowankami dzieci rozwesela. Ona dobrze o tym wie, że dzieci przez zabawę najlepiej uczą się.

Daria Dembek – Wychowawca grupy Borówki

Pani Daria daje słowo jest osobą pomysłową. Klei, rzeźbi i maluje. Plecie, lepi i rysuje. Sto pomysłów w głowie ma, to jest właśnie pani ta. Kreatywna, miła i zabawna, a do tego też zaradna. Każdy dobrze ją tu zna, moc uśmiechów dla nas ma.

Patrycja Orzepowska – nauczyciel wspomagający

Pani Patrycja niejedną niespodziankę skrywa, choć z pozoru cicha, nieśmiała, uśmiechnięta wciąż bywa. Gdy smutno i źle przytuli pobawi. Pani Patrycja z każdą trudnością wnet się rozprawi. W życiu jedną zasadę stosuje. w zamian za uśmiech i dobroć przyjaźń swą oferuje

Izabela Kiersnowska – nauczyciel wspomagający

Kiedy dziecko w złym humorze, Pani Iza chętnie pomoże, trochę pogłaszcze, trochę pożartuje, jak guz na czółko się wkradnie to też ucałuje.Najlepsze zabawy to te spontaniczne, bo z dziećmi zawsze są chwile magiczne.  I choć czasem zapomni notatnika  to uśmiech z jej twarzy nigdy nie znika.

Magdalena Sokołowska – wychowawca grupy Mandarynki

Kto Panią Magdalenę zna ten wie, że serce ogromne dla maluszków ma. Wita uśmiechem z samego rana , z nią żadna nuda nie jest nam znana. W płaczu przytuli, do snu utuli. Z dziećmi się bawi, tańczy i śpiewa. Do samodzielności każdego zagrzewa. Każdy dzieciaczek o tym wie, że z Panią Madzią super jest dzień !

Natalia Sakowicz – opiekunka dziecięca

Pogoda ducha, uśmiechnięta mina -Tak Pani Natalka dzień pracy zaczyna.
Przytuli, pobawi, bajeczki snuje,Dzięki temu każdy Maluch jak w domu się czuje.Zatańczyć? Zaśpiewać? Nie ma sprawy! Przecież nie tylko dla dzieci są takie zabawy. A gdy smutek na dziecięcej buzi zagości. W mig go przegoni- bo serce ma pełne radości.

Nauczyciele zajęć dodatkowych, administracja i obsługa

Pan Damian – robotyka i programowanie

Ks. Paweł – religia katolicka

Pani Basia – religia prawosławna

Pani Magda – neurologopeda

Pani Magda – sekretariat

Pani Ania – pomoc nauczyciela

Pani Emilia – pomoc nauczyciela

Pani Basia – pomoc nauczyciela

Pani Ewelina – pomoc nauczyciela

Pani Helena – pomoc nauczyciela

Pani Emilia – sekretariat