Nasze grupy

ANANASKI

Ananaski to 5-latki. Wychowawcą grupy jest Pani Magdalena Łapucka.  Ananaski posiadają nieposkromioną energię i entuzjazm, wszyscy lubią się bawić i uczyć poprzez zabawę. Są ciekawymi świata przedszkolakami, którzy interesują się wszystkim, co ich otacza. Podczas zajęć starają się skupić uwagę, żeby poznać i zapamiętać jak najwięcej. Mają bujną wyobraźnię i pomysłów wiele, wiedzą, co to przyjaźń i kim są przyjaciele. Dzieci uczestniczą w zajęciach językowych, sportowych, tanecznych oraz stawiają swoje pierwsze kroki w fotografowaniu dzięki zajęciom koła “Mały Fotograf”. 

WISIENK

Wisienki to 5-6-latki. Wychowawcą grupy jest Pani Dominika Naumczuk. Grupa liczy 21 bardzo aktywnych dzieci z dużą ciekawością świata. Wisienki czerpią wiele radości z przyswajania nowych wiadomości prezentowanych przez nauczyciela w sposób kreatywny i niebanalny. Chętnie uczestniczą w różnych zabawach ruchowych zarówno organizowanych w sali przedszkolnej jak i na poziomkowym placu zabaw. Dziewczynki lubią zabawy w kąciku kuchennym, zaś chłopców interesują różnorakie budowle z klocków oraz zabawy samochodami. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia, które sprawiają, że Wisienki chętnie i z uśmiechem na twarzy uczęszczają do przedszkola. Dzieci uczestniczą w zajęciach językowych oraz rozwijających ich umiejętności i zainteresowania.

TRUSKAWKI

Truskawki – to wyjątkowa grupa, w której spotkamy 13 cudownych dziewczynek oraz 10 wspaniałych chłopców. Do naszej grupy uczęszczają dzieci trzy i czteroletnie. Nasze przedszkolaki dobrze się znają i uwielbiają spędzać wspólnie czas. Nudy w naszej grupie nigdy nie ma, gdyż każdy z nas ma głowę pełną pomysłów. Truskaweczki przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia nam nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. Dzieci, codziennie uczą się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Wychowawcą grupy jest Pani Dominika Chyża.