Nasze grupy

TRUSKAWKI

Truskawki – to wyjątkowa grupa, w której spotkamy 4 cudowne dziewczynki oraz 13 wspaniałych chłopców. Do naszej grupy uczęszczają dzieci pięcio i sześcioletnie. Nasze przedszkolaki dobrze się znają i uwielbiają spędzać wspólnie czas. Nudy w naszej grupie nigdy nie ma, gdyż każdy z nas ma głowę pełną pomysłów. Truskaweczki przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia nam nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. Dzieci, codziennie uczą się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Wychowawcą grupy jest Pani Dominika Chyża.

CYTRYNKI

Cytrynki to grupa pięciolatków. Grupę tworzy 15 dziewczynek i 7 chłopców. Są to dzieci o niezwykłej wrażliwości i potrzebie poznawania otaczającego ich świata. Lubią spędzać czas na świeżym powietrzu oraz na zabawie w sali przedszkolnej. Chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych, muzycznych ale również w wielu innych aktywnościach proponowanych przez nauczyciela. Bardzo chętnie pomagają sobie w różnych sytuacjach pojawiających się w trakcie pobytu w przedszkolu.

BORÓWKI

Najmłodsza grupa przedszkolna, do której uczęszczają dwu- i trzyletnie dzieci, a każde z nich jest wyjątkowe. Różnią się między sobą, ale to nie przeszkadza im wspólnie się bawić i zawierać pierwsze przyjaźnie. Borówki chętnie śpiewają piosenki, tańczą i malują, każdy kolejny dzień to dla nich okazja do odkrycia czegoś nowego. Pomysłów nigdy nam nie brakuje, dzięki czemu nudy tu nie ma. A gdy zdarzy się wstać rano bez humoru, nie ma lepszego lekarstwa niż przytulanie na dywanie. Wychowawczynią grupy jest Pani Karolina Ciereszko.

LIMONKI

Limonki to pełna energii i pomysłów grupa 22 dzieci, które każdego dnia chętnie poznają świat. Wzbogacają swoją wiedzę poprzez różnego rodzaju zajęcia dydaktyczne, językowe, sportowe taneczne oraz artystyczne. Limonki bardzo lubią zabawy sensoryczne, konstrukcyjne, taneczne i ruchowe. Chętnie włączają się w odgrywanie scenek, wcielają się w role podczas teatrzyków. Ich kreatywność można obserwować każdego dnia. Dzieci z uśmiechem witają się wzajemnie i nawiązują pierwsze przyjaźnie. Wychowawcą grupy jest Pani Joanna Sagun.

MANDARYNKI

Mandarynki to grupa żłobkowa obejmująca dzieci od 1 do 3 roku życia. Wychowawcą jest Pani Magdalena Sokołowska. Grupa liczy 19 maluszków, którzy z energią i uśmiechem rozpoczynają każdy kolejny dzień w żłobku. Oprócz zabawy codziennie uczą się nowych rzeczy wykorzystując przy tym wszystkie zmysły. Mandarynki uwielbiają śpiewać piosenki, tańczyć, uczestniczyć w zabawach sportowych. Chętnie wykonują prace plastyczne, szczególnie takie, w których mogą pobrudzić swoje rączki. Dzieci uczestniczą w zajęciach kulinarnych, sensoplastycznych i językowych. W tym roku rozpoczęły swoją przygodę również z rytmiką. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia, do których Mandarynki podchodzą z radością, energią i pełnym zaangażowaniem.