Nauczyciele

karolina_jozwikKarolina Jóźwik
nauczyciel edukacji przedszkolnej.
Pani Karolina od rana uśmiechnięta, dla dzieci do zabawy i nauki to dobra zachęta. Obrazki, pokazy, zabawy, zdjęcia i angielskie słówka, to jest wspólna dzieci codzienna wędrówka. Ciekawie prowadzi zajęcia o zwierzętach, z plastyki czy matematyki, by wszystkiego nauczyć nasze małe smyki . Każdy przedszkolak wie, że do Pani Karoliny zawsze może przyjść i przytulić się.

joanna_mokrzewskaJoanna Mokrzewska
nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 2 – Limonki.
Pani Asia roześmiana do przedszkola przychodzi z rana. Pląsy, tańce, wesoła muzyka, u niej energia nigdy nie znika. Z nią przedszkolaki radośnie podskakują i nigdy czasu na nudę nie marnują. W krainę bajek dzieci zabiera, wierszykami i rymowankami dzieci rozwesela. Ona dobrze o tym wie, że dzieci przez zabawę najlepiej uczą się.

dominika_naumczukDominika Naumczuk
nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 2 – Wisienki.
Sympatyczna i wesoła do zabawy wciąż gotowa. Z nią to nudy nikt nie zazna.. bo pomysłów pełna masa. Każdy pomysł oryginalny, jednym słowem: niebanalny!. Coś z niczego wyczaruje – na zajęciach plastycznych jak ryba w wodzie się czuje. A swym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła i do wspólnych pląsów każdego malucha wesoło woła.

Jestem nauczycielem – koloruję świat! 🙂

dominika_chyzaDominika Chyża
nauczyciel edukacji przedszkolnej, -wychowawca grupy 1- Truskawki
Każdy kto Panią Dominikę zna, wie że ogromne serce do przedszkolaków ma. Z uśmiechem od rana łamigłówki i zagadki dla dzieci układa. Nie są jej obce zajęcia plastyczne, na których sprawdza dzieci zdolności artystyczne. Skoki, tańce, pląsy i inne muzyczne zabawy, spowodują, że zniknął u rodziców wszelkie obawy, aby zostawić w przedszkolu ich największe skarby.